De samenwerking tussen dance4life en Sensation heeft geresulteerd in meer dan €127.000 euro voor de strijd tegen hiv en aids. Dit bedrag bestaat uit de kaartopbrengsten en de opbrengst van de veiling die vooraf ging aan de wereldpremičre van Sensation – Celebrate Life. Ook de opening van de Sensation show stond zaterdag in het teken van dance4life: 160 drummende jongeren bedankten het publiek voor hun steun aan dance4life.
Diner en veiling Voorafgaand aan Sensation organiseerden Sensation en dance4life een diner voor haar friends4life; personen die jaarlijks een substantieel bedrag doneren aan dance4life. Tijdens het diner dat verzorgd werd door Ron Blaauw en plaatsvond in het huis van Sensation-oprichter Duncan Stutterheim, werden 14 unieke items geveild. Onder leiding van veilingmeester Jan Wolter van der Berg werd onder andere een een optreden van DJ Chuckie (€9.000), kunstwerken van Erwin Olaf (€9.500) en Jasper Krabbé (€10.000) en een creatie van Mart Visser voor Sensation 2011 (€10.000) geveild. Klapper van de avond was een date met Doutzen Kroes, die voor €27.000 de deur uit ging. De presentatie van de avond was in handen van Winston Gerschtanowitz en de muziek werd verzorgd door DJ Monte la Rue en Waylon. De gehele opbrengst van de veiling komt ten goede aan de wereldwijde scholenprojecten van dance4life.
dance4life jongeren openen Sensation De opening van de wereldpremičre van Sensation stond volledig in het teken van dance4life. Ruim 160 drummende jongeren bedankten het publiek voor hun steun aan dance4life. Van elke verkochte Sensation kaart gaat namelijk €0,50 naar het goede doel. De jongeren hebben eerder meegedaan aan het scholenproject van dance4life, waarbij zij educatie kregen over hiv en aids en zelf in actie kwamen. Kijk hier voor de registratie van de openingsact: http://www.youtube.com/watch?v=RCIfhr-6TJs
Over dance4life dance4life is een internationale organisatie die zich samen met jongeren inzet om de verspreiding van hiv en aids terug te dringen. Van de 7.400 mensen die dagelijks geďnfecteerd raken met hiv is bijna de helft jonger dan 25 jaar. dance4life inspireert daarom juist deze generatie om in actie te komen. Het Nederlandse initiatief vindt inmiddels plaats in meer dan 25 landen verspreid over 5 continenten. dance4life Nederland is de jongerencampagne van STOP AIDS NOW! www.dance4life.nl
Sensation Wat in 2000 begon als eenmalige happening in de Amsterdam ArenA, is inmiddels een terugkerend fenomeen met edities in zeventien landen. Sensation maakt telkens haar naam waar met thema’s waarin het publiek betrokken wordt door middel van de witte dresscode. Het concept oogstte meerdere awards voor ‘best event of the year’ in onder andere Duitsland, Australië, Brazilië en Denemarken. www.sensation.com.
URL/BRON: Persbericht Dance4life
|