Terwijl het Oranje elftal nog hard zijn best doet om Wereldkampioen te worden, hebben honderden vrouwen van fair trade producent AfricaIgnite in Zuid Afrika al gewonnen. Alle 100.000 Oranje armbandjes die zij dit voorjaar voor de Rainbow Collection maakten, zijn een week voor de start van het WK al verkocht.
De Rainbow Collection heeft met het Oranje armbandje (een unieke kralenarmband gemaakt door kleinschalige producenten in Zuid Afrika ) werkgelegenheid kunnen creëren voor honderden Zuid Afrikaanse vrouwen. Door inzet en support uit heel Nederland is het doel om 100.000 armbandjes te verkopen met succes behaald.
Bedankt Nederland! De zuid afrikaanse vrouwen uit Kwazulu Natal bedanken Nederland voor hun inzet. Dit hebben we natuurlijk niet kunnen doen zonder steun van meer dan 120 Nederlandse bedrijven en organisaties, ambassadeurs en de honderdduizend dragers van het armbandje. De armbandjes blijken zo’n groot succes dat op sommige plekken in het land een ware run is ontstaan om de laatste armbandjes te bemachtigen. De bandjes worden overal in het land verkocht. Op het voetbal veld, bij de bibliotheek, bij sportverenigingen, op scholen en zelfs bij schoonheidsspecialistes. Ook op de Oranje Camping in Zuid Afrika is het Oranje Armbandje een collectors item geworden.
Samen een verschil maken Door het armbandje te dragen support je Oranje en lever je een bijdrage aan de werkgelegenheid in Zuid Afrika. Eind April werd de campagne rondom het oranje armbandje gelanceerd volgens het Pay It Forward principe: Iedereen die een armbandje ontvangt, koopt weer vijf armbandjes en geeft deze - geheel volgens zulu-traditie - door aan vrienden, familie, collega's. “Alle 100.000 armbandjes zijn nu door heel Nederland verspreid. Hiermee supporten we Oranje, maar hebben we ook samen echt een verschil kunnen maken in Zuid Afrika.” Aldus initiatiefnemers Jop Blom en Dieuwertje Damen.
De laatste De laatste armbandjes zijn nog wel verkrijgbaar in de verschillende WAAR winkels, America Today, de Bijenkorf, Nukuhiva. Of online via, hipentrendy.nl, divashop.nl. Kijk op onze website naar andere verkooppunten www.rainbowcollection.nl.
Na het WK Ook na het WK gaat de Rainbow Collection door met het ontwikkelen van nieuwe campagnes, collecties en initiatieven om de werkgelegenheid in Zuid Afrika te stimuleren. Zo zijn er meerdere gesprekken gaande met verschillende organisaties om op een ludieke manier aandacht te vragen voor hun doel met behulp van de armbandjes van de rainbow collection.
URL/BRON: Persbericht Rainbow Collection
|